Negalavimai
Kas naujo?
Klauskite
Kontaktai
Vaistai

DHU homeopatiniai kompleksiniai vaistai gaminami remiantis dešimtmečiais sukauptomis žiniomis ir patirtimi, susijusia su atskirų veikliųjų medžiagų veikimu ir specifinėmis indikacijomis.

 

Veikliosios medžiagos į kompleksinį preparatą parenkamos moksliškai pagrįstai, kad, atsižvelgiant į atitinkamas indikacijas, didintų sinergetinį efektą ir stiprintų produkto veiksmingumą.

 

DHU produktų veiksmingumas įrodytas daugelyje klinikinių tyrimų, atliktų visame pasaulyje. Šiame skyriuje rasite informacijos apie produktų ypatybes bei atliktų tyrimų rezultatus.

 

Homeopatiniai preparatai specialiai sukurti

naujagimiams, kūdikiams ir vaikams

Homeopatiniai preparatai vaikams ir suaugusiems

Homeopatiniai preparatai vaikams ir suaugusiems

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“