Negalavimai
Kas naujo?
Klauskite
Kontaktai
Vaistai

Mes mylime

homeopatiją, nes...

Homeopatiniai vaistai dažniausiai  gaminami iš augalų bei mineralų labai mažomis dozėmis, todėl jie yra netoksiški ir praktiškai neturi pašalinio poveikio.

 

Skirtingai nuo antibiotikų ir kitų cheminių vaistų, homeopatiniai vaistai nesutrikdo  virškinimo; nesilpnina imuniteto; nesukelia  alergijos;  nekenkia netgi vartojant ilgą laiką.

 

Homeopatija visų pirma stiprina organizmo gydomąsias galias ir atstato sutrikusią pusiausvyrą.  Homeopatija yra 200-metų medicinos sistema sėkmingai naudojama daugiau nei 200 milijonų pacientų visame pasaulyje.

 

Vaikai puikiai reaguoja į homeopatinius vaistus.

Daugelis iš labiausiai paplitusių vaikų ligų gali būti greitai ir veiksmingai gydoma namuose homeopatiniais vaistais. Tabletės yra malonaus skonio, todėl vaikai jas mieliau vartoja nei įprastus vaistus.

 

Šiandien yra daug vaikų gydytojų, kurie pirmenybę teikia homeopatiniams vaistams, gydydami ūmias bei lėtines ligas, nes tai saugus gydymas, praktiškai  neturintis pašalinio poveikio.

 

Šiuo metu jau ir Lietuvoje yra daug laimingų tėvų, kurie be galo dėkingi už tokį veiksmingą ir nežalingą gydymo metodą.

 

 

Visa informacija,esanti šiame tinklapyje yra tik informacinio pobūdžio. UAB „Mitela“ nesiekia pakeisti gydytojų ar kitų sveikatos priežiūros specialistų rekomendacijų ir nėra atsakinga ir nebus atsakinga už kokią nors žalą ar praradimus, tariamai patirtus dėl šiame tinklapyje pateiktos informacijos ar patarimų. Visi asmenys nuotraukose vaizduojami tik iliustracijos tikslais. Prašome įdėmiai perskaityti pakuočių lapelius ir vaistus vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojami vaistai gali pakenkti Jūsų sveikatai.

 

©2016 UAB „MITELA“